Kamerzysta Bełchatów, kogo polecicie

Kamerzysta Bełchatów, kogo polecicie

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś dobry kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo ślub i zależy nam na znalezieniu profesjonalnej osoby. Jeśli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Modniś

Posty: 20

 
Witam serdecznie, potrzebuję porady odnośnie kamerzysty.

Poszukuję kogoś godnego i doświadczonego na ślub mojej córki, możecie mi polecić kogoś takiego? Niesłychanie zależy mi na profesjonalizmie niemniej jednak szukam zarówno osoby, która ma bardzo korzystne ceny.

Liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

kikiriki2k

Posty: 16

 
Dzień dobry, bardzo wielu znam kamerzystów, gdyż jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są świetni i bardzo profesjonalni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

Malinka Moja

Posty: 20

 
Hej, również poszukuję kamerzysty na studniówkę, jestem przewodnicząca klasy i na mnie spadło to zadanie. Nie chcę zawieść klasy, może podacie mi namiary na jakiegoś profesjonalnego i dobrego fotografa, który niezwykle dobrze skleci nam filmik.

Z góry dziękuje serdecznie.

tyczner,

Posty: 22

 
Hej, również szukam kamerzysty na studniówkę, jestem przewodnicząca klasy i na mnie spadło to zadanie. Nie chcę zawieść klasy, może podacie mi namiary na jakiegoś profesjonalnego i dobrego fotografa, który bardzo dobrze skleci nam filmik.

Z góry dziękuje serdecznie.

Riko64

Posty: 22

 
Witam, również szukam kamerzysty na komunię mojej córki, to będzie niezmiernie szczególny i niepowtarzalny dzień dlatego tak niezmiernie zależy mi na kimś kto uchwyci najważniejsze momenty z tego wielkiego dnia. Niesłychanie was proszę o namiary na kogoś takiego, liczę niezmiernie na waszą pomoc i porady, będę ogromnie wdzięczna za informacje, dziękuję i pozdrawiam.

Asiunia4

Posty: 22

 
Dzień dobry, jeżeli chodzi o dobrego kamerzystę to mogę wam polecić http://filmex.net.pl, był on na mojej studniówce i sprawdził się w stu procentach, filmik jest niesłychanie porządny. uchwycił najlepsze momenty zabawy.

Teraz każda klasa go wynajmuje albowiem robi rzeczywiście dobre filmy, nie pożałujecie jak się na niego zdecydujecie.

Dresiq

Posty: 19