fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, jakiego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry bardzo dziękuję.

opert34

Posty: 7

 
To bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o fotografa ślubnego w Kruszwicy http://www.fotoquznia.pl. Jesteśmy zadowoleni, dlatego polecany. Co do współpracy nie mamy żadnego zastrzeżenia.

Laleczka

Posty: 16

 
Sprawdź sobie dokładnie portfolio fotografa ślubnego w Kruszwicy, którego wybierzesz. Jedź podpytaj o wszystko dokładnie. Zobacz, jaki to człowiek, czy będziesz mieć szansę na miłą współpracę.

Lupusx

Posty: 11

 
No to widzę, że też będę musiała się wziąć za szukanie, bo na mojego Łukasza nie mam co liczyć :) Może jak macie jakieś szczególne konkretne polecenia fotografa ślubnego z Włocławka, dacie znać? Przydałoby się wiedzieć, komu można ewentualnie zaufać :D Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Robuś

Posty: 20

 
Dużo dojeżdża, niemniej jednak bez wątpienia musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się znaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, niemniej jednak naprawdę musieli zapłacić troszkę grosza więcej. Dlatego należałoby szukać uprzednio.

Ciapek

Posty: 14

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego fotografie, jakie ma na stronie, niemniej jednak też widziałam fotografie z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin ślubu zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam uprzednio. Mam nadzieję, że coś znajdę.

Skorpion561

Posty: 24

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) W przeciwnym razie tego nie da się wytłumaczyć :)

Hihi_WWW

Posty: 11