wywoływanie zdjęć w Krakowie, jaka firma ?

wywoływanie zdjęć w Krakowie, jaka firma ?

Robiliście zdjęcia do dokumentów w M1? Podobno jest tu jakiś rzetelny fotograf, który robi bardzo ładne fotki.

mmmm56

Posty: 4

 
O to widzę, iż coś dla mnie dokładnie :) Jak poszukiwałem powodowanie fotografii w Nowej Hucie, musiałem przeoczyć to miejsce. Czeka mnie duża liczba odbitek, dlatego muszę mieć na uwadze tylko dobrze opiniowane punkty.

adzepeto

Posty: 9

 
A wywoływanie fotografii w M1? Mnóstwo porządnych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie wykwalifikowany. Nie ukrywam, iż też poszukuję najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

Babeczka

Posty: 11

 
To link do strony naprawdę profesjonalnego laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Tu od bardzo dawna wywołuję fotografie i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę też liczyć na szybką obsługę.

deksta84

Posty: 22

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

q-olek

Posty: 7

 
A robią tam zdjęcia do dokumentów. Mnie zależy na porządnej fotce do paszportu. Też słyszałem o M1 i właściwie chyba jako jedyna oferta ta przykuła moją uwagę. Może coś więcej jesteście w stanie napisać. Jak wygląda kwestia studia. Mają jakieś doświadczone? Na ostatnich zdjęciach mocno się zawiodłam :(

jeremii6

Posty: 7