fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

fotograf ślubny Strzelno, sprawdzony

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, jakiego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry bardzo dziękuję.

Ciapek

Posty: 4

 
Znajdziesz na pewno. Gwarantuję ci, że nie każdy fotograf ślubny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można znaleźć innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

Marti

Posty: 8

 
Uważam, iż najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było odszukać fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, iż to musiałby być ktoś rzeczywiście szczególny, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

Sarenka

Posty: 15

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych szanse. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

kadajo

Posty: 24

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie trochę wcześniej. W naszym wypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No ale nie mówię, że tak jest zawsze :)

Alexxxi

Posty: 21

 
No to widzę, iż też będę musiała się wziąć za szukanie, bowiem na mojego Łukasza nie mam co liczyć :) Może jak macie jakieś wyjątkowe konkretne polecenia fotografa ślubnego z Włocławka, dacie znać? Przydałoby się wiedzieć, komu można ewentualnie zaufać :D Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

@_yyy111

Posty: 24

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

ZaNK3R

Posty: 34

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://fotoquznia.com.pl. Profesjonalista, a poza tym bardzo miła osoba. Świetna współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, iż ma terminy, więc pożądane byłoby wiele wcześniej.

Lupusx

Posty: 9

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Marys56

Posty: 14