Kamerzysta Suwałki, gdzie ?

Kamerzysta Suwałki, gdzie ?

Trochę już przejrzeliśmy z narzeczoną stron z ofertą kamerzystów i teraz nie mamy pojęcia kogo wybrać. Wszyscy wyglądają na profesjonalnych...Może macie sprawdzonych kamerzystów zajmujących się obsługą ślubów i wesel i moglibyście doradzić?

Skorpion561

Posty: 24

 
No witam ciepło:) Prawdziwą batalię przeszliśmy szukając kamerzysty do siebie. Było to jakieś dwa lata temu, natomiast pamiętam dokładnie. Było ciężko wbić się z terminem, wszyscy już mieli zarezerwowane, bo to okres letni. Mieliśmy fart, iż firma www.studiojgk.suwalki.pl miała akurat w ten lipcowy weekend wolne, bo im para zrezygnowała. Sprawdzili się bardzo fajnie. Nie było kłopotów z kontaktem, elastyczny pan operator, który był otwarty na własne sugestie.

Ania

Posty: 20

 
U moich znajomych kamerzysta się nie popisał, natomiast u nas wynajęliśmy człowieka, który na szczęście znał się na swojej robocie. Polecam www.studiojgk.suwalki.pl, mają szeroki wachlarz usług i są bardzo kontaktowi. Można się było z nimi dogadać w kwestii szczegółów, a to bardzo istotne, szczególnie jak się chce dopieścić ten swój ślub, żeby wszystko było dopięte na ten ostatni guzik i dopracowane. Pozdrawiam.

Ptaszyna

Posty: 24

 
Hejka! Ja mam idealne wspomnienia ze swojego wesela. Wszystko ładnie poszło, choć stresu było mnóstwo. Kamerzysty na nieszczęście u nas zabrakło. Był tylko fotograf. Trochę w sumie obecnie żałujemy, albowiem fajnie byłoby film obejrzeć po kilkanastu latach...Ale może na złote gody zamówimy kamerę :)

sztandar

Posty: 26

 
Witam. My to kierowaliśmy się w sumie ofertą cenową szczególnie. Nawet nie sprawdzaliśmy opinii...ale myślę, że fajnie trafiliśmy. Ekipa www.studiojgk.suwalki.pl pracowała na naszym weselu i dobrze się sprawdzili. Dobra robota, dobrze przygotowany film, atrakcyjna cena, dobry kontakt – i tak można wymieniać:) Pozdrowienia dla wszystkich młodych par!

Kruk

Posty: 20

 
My szukaliśmy człowieka z kreatywnym podejściem, albowiem nie chcieliśmy, żeby nasz weselny film był taki oklepany jak te od naszych znajomych. Na nieszczęście mnóstwo kamerzystów po prostu powiela pewien szablon. Jednakże u nas udało się wynająć ludzi, którzy mieli fajne pomysły. Firma www.studiojgk.suwalki.pl stawia na nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu nasz weselny film zdecydowanie różni się od innych:) Jest mnóstwo dowcipu, niemniej jednak są też wzruszające momenty, czyli wszystko co potrzeba na takim materiale. Polecamy!

howardwebb

Posty: 18