Fotograf ślubny gdynia, polecicie kogoś?

Fotograf ślubny gdynia, polecicie kogoś?

Potrzebny fotograf z Gdyni do sesji plenerowej. Już dokładnie po ślubie. Nie było wcześniej czasu :D

Wielkii3

Posty: 8

 
Widzę wiecznie te same dylematy :) Kochani najlepiej odnaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego, który dopasuje wam coś nadzwyczajnego. Jeśli chodzi o Trójmiasto nie ma kłopotów ze odszukaniem dobrych ofert. Trzeba poświęcić trochę czasu i już.

pawel253

Posty: 10

 
U nas było szybko i na temat. Zamawialiśmy fotografa ślubnego w Gdyni na miesiąc przed. Wszystko udało się, jak powinno :) A sesja plenerowa była za granicą. Na sukces nie ma reguły.

alara

Posty: 7

 
Oczywiście to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest ważne, żeby poznać, czy to naprawdę ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Sporo tu ofert to prawda. No i może dlatego tak wielki dylemat :D

Facio

Posty: 18

 
Rzetelny fotograf ślubny z trójmiasta http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Nic dodać, nic ująć. Kontaktujcie się w miarę wcześnie :D

pawel253

Posty: 10

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są bardzo oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

lukashb

Posty: 21