Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Hejka, wiecie może gdzie da się wykonać taką mozajkę ze zdjęć Zależy mi na tym, żeby ta mozajka przedstawiała coś sensownego, a nie jedynie poskładane zdjęcia tak jako robią w zakładzie fotograficznym. Proszę dajcie znać o ile wiecie o co mi chodzi.
Anka.

1Alex149

Posty: 21

 
Według mnie powinnaś poszukać po internecie. Wiele jest stron i sklepów, jakie się specjalizują w zdjęciach i grafice, więc może są i takie jakie łączą te dwa zagadnienia ;) ja kojarzę temat, lecz tak żeby ci polecić jakąś firmę, to tego nie zrobię, bowiem po prostu nie znam ani jednej. Trzymam kciuki, że coś znajdziesz.

Pozdrawiam ciepło z Zabrza ;-)

Różyczka

Posty: 24

 
Fajna sprawa, ale totalnie nie mam jak ci pomóc. Ja mieszkam od dłuższego czasu za granicą i u mnie takie ramki widziałam w Jacks’s Fav’s ale o ile nie siedzisz w Irlandii to wiele nie pomogę... no chyba, że internecie poszukasz. Myślę, że powinnaś coś odszukać, albowiem w końcu wiele rzeczy w tym naszym internecie można otrzymać, czasem trafiam na takie rzeczy, że aż się dziwię jak ktoś mógł wpaść na coś takiego O___o a nieraz jestem zachwycona i już mam pomysły jak to wykorzystać.

Dr-House

Posty: 24

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, bowiem mam cel siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej niezwykle podobał zaś dziewczyna ma puste ściany, jakie wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym idealnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci abyś odnalazła też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

Michaś

Posty: 14

 
Ogólnie fajna sprawa, niemniej jednak ja nie mam zielonego a nawet niebieskiego pojęcia jak się robi taką mozajkę, a chętnie się dowiem. Ja na twoim miejscu szukałbym w internecie, bowiem w mieście to się naszukasz, nachodzisz i tyle będziesz z tego mieć. W internecie możesz sobie na spokojniutko, z kawusią i ciasteczkiem poszukać i albo to zlecić poprzez neta, albo odszukać jakąś firmę, która to dla ciebie zrobi.

Mariusz

Posty: 17

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na dużo okazji, w zalezności od tego które to będą fotografie. On szukał akurat dla swojej panny, bowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, że zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, bowiem byłem poza miastem, ale on sobie chwalił niesłychanie.

wicio149

Posty: 19

 
Na pewno w sieci znajdziesz informacji o tym gdzie robią takie cuda z obrazków. Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy coś takiego, ale ja fotografii nie robię za dużo więc nie wgłębiałem się w ten temat niezwyklej. Wiem, że generalnie cenowo wydawało mi się to jakieś takie niezmiernie tanie jak na ten sam efekt tego, który był piorunujący jak dla mnie. Nie mam pojęcia jak oni to dobieraja, że te zdjęcia później wyglądają tak jak pełen obraz. Nie jestem grafikiem więc nawet nie mam pojęcia co i jak, ale efekt jest WOW

Ania

Posty: 20

 
na Mozajkowo możesz znaleźć, jak wpiszesz w Google powinnaś znaleźć. Niezwykle fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy natomiast oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać fotografie, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja jedynie poszukuję okazji kiedy tu można komuś kupić taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z jakich fotografii, niemniej jednak które kolwiek fotografie weźmiesz, efekt jest super hiper!

Tadzin

Posty: 26

 
Ogólnie trzymam kciuki, odnajdziesz firmę i to co tobie się podoba, tylko nauczyć się szukać w guglu, albowiem w dzisiejszych czasach to warunek konieczny. Ja bez tego ani rusz, na przykład pierwsza stronka jaka mi wpadła w oko z wyszukiwarki www.mozaikowo.com.pl wygląda na niesłychanie solidną, tym bardziej, że mają też pracę zrobioną dla jakiejś szkoły, zaś szkoły nie biorą byle czego, albowiem za to same nie płacą ;) ceny też jak dla mnie niskie. Przynajmniej ja bym zakupił taką pracę w takiej cenie. Sprawdź sobie.

mitr

Posty: 24