Znacie tani hotel w Poznaniu?

Znacie tani hotel w Poznaniu?

Witam, jadę z dzieckiem do lekarza do Poznania i koniecznie musze tam przenocować, możecie powiedzieć mi gdzie pożądane byłoby się zatrzymać?

Zależy mi na niskiej cenie za dobę!

Aklimer56

Posty: 14

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie szukam taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam niezwykle wdzięczna jeżeli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

Jasio

Posty: 18

 
Jestem bardzo zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu lecz chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

Smerfik

Posty: 17

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada bardzo dobre warunki oraz bardzo niskie ceny za dobę? Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, gdyż mam zamiar coraz częściej odwiedzać to piękne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Szybka Krysia

Posty: 13

 
Cześć, słyszałem, że w Poznaniu jest bardzo tani hotel, w którym można bardzo dobrze wypocząć, z tego co wiem to jest on bardzo nowoczesny, zadbany i piękny. Możecie powiedzieć mi cos więcej na teamy hotelu jeżyce? Mam nadzieję, że potwierdzicie moje słowa. Czekam na informacje.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco wszystkich pozdrawiam.

DiD3K

Posty: 12

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam zamiar zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę zrobić żadnej plamy, będę wdzięczny jeśli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Sarever

Posty: 16

 
Będę bardzo wdzięczna jeśli zechcecie powiedzieć mi coś na temat hotelu jeżyce w Poznaniu? Mam zamiar się do niego wybrać w najbliższym czasie a nie jestem co do niego przekonany, możecie wyrazić swoje zdanie na dany temat?

Czekam i pozdrawiam serdecznie.

rulsellarly

Posty: 13

 
Cześć,

Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu w Poznaniu jeżyce?

Wiele osób mi go polecało i bardzo go zachwalało, jednak ja jeszcze nigdy w nim nie byłem, a mam zamiar zabrać tam swoją narzeczoną i nie chcę zrobić żadnego błędu, więc wolę się upewnić i poznać wasze zdanie na temat danego hotelu.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Kasiulak23

Posty: 12

 
Niezwykle wyśmienitym hotelem, w jakim miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były niezmiernie zaskakujące a pokój niezmiernie ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce albowiem jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zapewnić!

@_24lampy

Posty: 7