wakacje all inclusive, sprawdzone ?

wakacje all inclusive, sprawdzone ?

Już kilka razy przewinęły mi się oferty wycieczek rodzinnych all inclusive. Z czym to się je? Jest opieka do dzieci? Znacie coś konkretnego w tym temacie?

reklamos

Posty: 2

 
Jak chcecie sięgnąć z fachowo przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

namok

Posty: 13

 
Nie wszędzie gwarantują wycieczki all inclusive. Mnie właśnie zależy na czymś takim w ramach pobytu. Nie należę do tych ludzi, jakie mogą wylegiwać się na piasku całymi dniami :)

dyduch33

Posty: 9

 
Nic tylko znaleźć jakąś ofertę, która jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, że już nie są centy tak rażąco wyższe niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

Alexiii

Posty: 18

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to doświadczone biuro. No chyba, iż znasz dany kraj, natomiast ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co konieczne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

djramu

Posty: 16

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz niezwyklej mi się podoba, w szczególności gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

dodo1994

Posty: 16

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bo i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, ale też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

jordanos

Posty: 7

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki profesjonalny urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

alara

Posty: 6