Tajlandia indywidualne wakacje, poleci ktoś ?

Tajlandia indywidualne wakacje, poleci ktoś ?

Gdzie spędzaliście swoje podwodne wakacje. Oczywiście chodzi mi poza Europą. Macie jakiś pomysł, dajcie znać. Czekam.

Lechu351

Posty: 2

 
Jak szukacie porządnej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną http://thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Faktycznie polecam. Zakwaterowanie też od nich, bo nie chcieliśmy się motać sami.

Sklepik

Posty: 20

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

tigra32

Posty: 7

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednak poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

ymuert00

Posty: 7

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

bruklin187

Posty: 8

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

Grooby

Posty: 13