Muzeum w Poznaniu, polecicie coś ?

Muzeum w Poznaniu, polecicie coś ?

Wybieram się na wycieczkę do Poznania. Szukam informacji co warto w mieście zwiedzić, gdzie się udać, jakie są może jakieś najnowsze atrakcje w Poznaniu? Bardzo dziękuję za podpowiedzi.

GeoFort

Posty: 4

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

helloo333

Posty: 7

 
W naszym przypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, jakie potrafi połączyć wyśmienitą rozrywkę dla dzieci z znaczną porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

Laleczka4

Posty: 21

 
Byliśmy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem http://blubry6d.pl – muzeum z laserami, wrażeniami zmysłowymi, śniegiem, wiatrem i mnóstwem niespodzianek. Moja córcia chciała jeszcze raz zaraz po wyjściu:) z tego muzeum w poznaniu.

oligard

Posty: 11

 
Nie byle która okazja:) Mnie bardzo ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To nienormalne miejsce, z jakiego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

czeslaww

Posty: 7

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była bardzo dobra decyzja. Dzieci zachwycone, świetnie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Świetne przygotowanie.

lukashb

Posty: 19

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, natomiast słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt znakomity, polecam z całego serca.

Hello98

Posty: 7

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

Modniś

Posty: 14

 
Kuba jest ogromnie zaspokojony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Śmieszek

Posty: 16