Wczasy Bałtyk

Wczasy Bałtyk

Witam serdecznie.

Wspólnie z mężem chcemy spędzić majówkę nad morzem. Jaką miejscowość wybrać? Na jaki wydatek za noclegi winniśmy się przygotować?

sklepowa12

Posty: 9

 
Dzień dobry. Perfekcyjnym sposobem na relaks w mojej opinii są wakacje nad polskim morzem. Potwierdza to niesłychanie dużo ludzi, które nie mają w tym zakresie żadnych wątpliwości. Szukam aktualnie miejscowości, w której spędzę przyjemnie tydzień razem z dziećmi. Będę zwracał uwagę na obecność piaszczystej plaży i łagodnego zejścia do wody.

Tadzin

Posty: 21

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem radują się gigantyczną popularnością zarówno w mojej rodzinie, gdyż co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, iż taki wypad ma walory prozdrowotne, a zarówno pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie ogromnymi kosztami.

Tomcio

Posty: 18

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

Darjusa

Posty: 12

 
Cześć.

Gdy chodzi o wakacje nad Bałtykiem to długo się nie waham, bowiem mam kilka obiektów, jakie udało mi się osobiście sprawdzić na przestrzeni kilku lat. Wszystkie znalazłem na stronie http://wakacjenadmorzem.pl, gdzie odnajduje się oferta z noclegami odpowiednio na całym polskim wybrzeżu.

Z doświadczenia wiem, że należałoby zerknąć, bowiem można odszukać niezłe okazje.

Tomcio

Posty: 13

 
Cześć.

Zawsze marzyłem o tym, aby po trudnym tygodniu pracy móc spędzić weekend nad morzem i muszę przyznać, iż obecnie mi się to udaje. Jedynym problemem stają się zawsze noclegi, albowiem z dnia na dzień nie ma rady, aby zarezerwować coś atrakcyjnego.

wom_ww

Posty: 15

 
Cześć.

Często zdarzało się, że wakacje nad morzem uzależniałem od tego, jaka będzie pogoda. To przecież nic dziwnego, że nie opłaca się jechać na wakacje w sierpniu, gdy leje deszcz, a dobrze wiadomo, że pogoda potrafi płatać figle. Wolę mieć możliwość rezygnacji z wyjazdu.

mitr

Posty: 21

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, że nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą ilość turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

nikurtes

Posty: 23

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, iż nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą liczba turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

Booss23

Posty: 15

 
Witam. Kilka dni zastanawiałem się czy majówka nad morzem wypali ze względu na pogodę. W sumie nie pocieszał mnie fakt, iż wycofując rezerwację straciłbym 50%. Rozumiem też właściciela kwatery prywatnej, który nie chce stracić całości, gdy ktoś się wycofa z racji kiepskiej pogody.

WTFurdoin

Posty: 11