wakacje all inclusive, sprawdzone ?

wakacje all inclusive, sprawdzone ?

Ameryka i Karaiby – tak właśnie postanowiliśmy :) Polecacie jakieś wakacje all inclusive, jakiegoś sprawdzonego organizatora?

Boss

Posty: 2

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka bezproblemowa sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym niezwyklej z jakąś opieką :)

Riko64

Posty: 14

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

humer56

Posty: 5

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj http://clubmed.pl. Wyborny organizator szczególnie wobec tego, że fachowy. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

kikiriki2k

Posty: 7

 
Jeszcze nie mieliśmy możliwości korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

dmanuss

Posty: 4

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bo nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy dużo czasu dla siebie.

alex-oo

Posty: 10

 
Tylko z pozoru wydaje się, iż takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

minus56

Posty: 5