Atrakcje Kołobrzeg, gdzie ?

Atrakcje Kołobrzeg, gdzie ?

Witam. Jeśli polecacie jakieś ciekawe atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to czekam na informacje. Uczestnictwo w grupie. Dziękuję.

Gucio

Posty: 3

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu rzeczywiście super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

namok

Posty: 13

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bowiem można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

innaret

Posty: 11

 
Wrażenia ekstra, tak więc ja też przyłączę się do polecenia tego miejsca. Bardzo pomysłowe muzeum w Kołobrzegu, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zwiedzanie go to jedna wielka niespodzianka, nie wiadomo z czym za chwilę się zetkniesz. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

Dziadek

Posty: 9

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym bardziej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się bardzo podobało.

Uroczy Boys

Posty: 15

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Złoty

Posty: 3

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, ale nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

Adi666

Posty: 13

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

polmar

Posty: 17