Sofy

Sofy

Jak dobieraliście meble po remoncie? Mieliście jakieś gotowe kolekcje do wglądu, czy po prostu braliście, co podeszło po prostu w sklepach?

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Bierz sobie meble w uniwersalnych kolorach, szare, brązowe, ewentualnie niebieskie, bo jak coś zmienisz w mieszkaniu to i tak będzie ci dalej mebel do wszystkiego pasował.

pawel253

Posty: 9

 
Droższe meble na raty zero procent można rozłożyć. Układ całkiem korzystny zazwyczaj i można zejść do raty poniżej 100 zł/msc, więc całkiem spoko.

wigry00

Posty: 5

 
Oparcia regulowane w narożnikach to super opcja. Bardzo doceniłem, jak wymieniałem niedawno stare meble na te nowszej generacji. Teraz już zupełnie inaczej robią. Tak, żebyś miał maksymalną wygodę. I bierz pod uwagę bezpośrednią współpracę z producentem, bo tylko taki układ się opłaca.

pogoń44

Posty: 8

 
Skórzany narożnik najlepiej wygląda w pstrzeniach komercyjnych i na tym powinieneś się skupić. Mam akurat ten model https://www.vero.pl/smart-patty-3 . Często siedzę z laptopem, bo spora regulacja i można wygodnie posiedzieć dłużej bez bólu kręgosłupa. Pełne dopasowanie nachylenia.

david011

Posty: 5

 
Szukaj tkanin, które mają ograniczone wchłanianie wody. To się super sprawdza, nawet jak trochę więcej zapłacisz. Nie ma szans, że czegoś nie rozlejesz na przestrzeni lat.

Motospec

Posty: 7

 
Poluję teraz na fotel z funkcją relaksu. Po prostu rewelacyjna sprawa dla ludzi, którzy pracują nieco dłużej niż 8 godzin, a chcą się szybko zregenerować w domu.

RuFiK

Posty: 24

 
Zobacz, czy masz do czynienia z faktycznie głębokim pojemnikiem na pościel i jak się rozsuwa w ogóle sofa, czy nie masz z tym problemów. System powinien być stabilny, żeby sam się przypadkiem nie uruchamiał.

mateo29

Posty: 11

 
Zalecam szukać promocji, bo do narożników można wyrwać poduszki dekoracyjne i inne ciekawe elementy. Akurat zbliża się sezon wyprzedaży niedługo. Przed świętami jest moda na zakup mebli.

Kowalski

Posty: 11