meble kuchenne na wymiar w szczecinie, jaka firma ?

meble kuchenne na wymiar w szczecinie, jaka firma ?

Z góry dziękuję za wsparcie przy szukaniu profesjonalnego projektanta wnętrz. Zależy mi na meblach kuchennych na wymiar w Szczecinie.

miś_biały

Posty: 1

 
Dla mnie najważniejszy jest nie tylko sam projekt, lecz realizacja. Znajomy niestety nie miał szczęścia co do wykonawców. Teraz wiem, iż trzeba owszem szukać wśród cenionych projektantów, lecz też odnaleźć firmę, która zamiast indywidualnego projektu kuchni będzie nadzorować prace. Znacie jakieś konkretne oferty ze Szczecina?

GeoFort

Posty: 7

 
Udaj się do profesjonalistów. Oni z tobą pogadają i na pewno znajdą rozwiązanie. Jeśli chodzi o usługi projektowania wnętrz w Szczecinie, mogę polecić ci kilka dobrych ofert. Pozdrawiam.

muzyczny55

Posty: 4

 
Daj namiary, bo my też pilnie potrzebujemy generalnego remontu i indywidualnego projektu kuchni. Nie zależy nam na jakimś super projekcie. Chodzi o praktyczne nieduże meble, które pomieściłyby wszystko i żeby człowiek mógł wygodnie gotować :) Jak znasz dobrą firmę w Szczecinie, napisz. Z góry dziękuję.

andrew66

Posty: 12

 
Na tej stronie z pewnością znajdziesz wiele inspiracji https://conceptforhome.pl/o-nas. To jest firma, która wykonywała dla nas kuchnię na wymiar. Od samego początku współpraca zaczęła nam się układać. Jak się później okazało, to jedna z najczęściej polecanych firm w Szczecinie, więc dobrze trafiliśmy. Polecamy.

100%UP

Posty: 4

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się znaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

RuFiK

Posty: 8

 
Dla mnie najważniejszy jest nie tylko sam projekt, ale realizacja. Znajomy niestety nie miał szczęścia co do wykonawców. Teraz wiem, że trzeba owszem szukać wśród cenionych projektantów, ale też znaleźć firmę, która oprócz indywidualnego projektu kuchni będzie nadzorować prace. Znacie jakieś konkretne oferty ze Szczecina?

KKkurol

Posty: 14