Dobry sklep z krzesłami Profim

Dobry sklep z krzesłami Profim

Internety, potrzebuję pomocy ;) Gdzie w sieci można kupić profesjonalne krzesła biurowe? Kojarzycie sklepy sprzedające takie meble bardziej hurtowo? Zmieniamy wystrój biura, chcemy wymienić właśnie krzesła i fotele między innymi.

amrmas22

Posty: 3

 
Trochę się pojawiło teraz fajnych sklepów meblowych w sieci, można znaleźć różne półki cenowe. Ja to chyba jednak wolę kupować stacjonarnie. Mogę zawsze sobie usiąść w fotelu, dotknąć materac w łóżku itp.

asulka33

Posty: 8

 
Nawet nie wiem jakiej marki mamy krzesła u nas w call center, ale sprawdzę z ciekawości. Ostatnio nam właśnie wymieniali na nówki sztuki i jest o niebo wygodniej. Na starych krzesłach to się niejedna osoba wyglebiła takie były niestabilne.

Marioleczka

Posty: 5

 
Mój brat sobie jakiś wypasiony fotel gamingowy kupił niedawno. Jeszcze u niego nie byłem także nie siedziałem w nim, ale jesteśmy ugadani na przyszły weekend, także będzie okazja to stestuję ;)

Julian

Posty: 3

 
Jak się ma pieniądze to można się meblami pobawić i trochę sobie pokombinować z aranżacją. A jak środki są ograniczone to też trzeba kombinować ale w inny sposób. Czasami na jakiś giełdach można tanio znaleźć prawdziwe klasyki choćby.

wolnomuur

Posty: 12

 
Z tego co wiem to u nas w przychodni krzesła w poczekalni są kupowane ze sklepu Ergoexpert. Także może u nich się rozejrzyj. Ja w tamtym roku brałam u nich fotel biurkowy dla syna do pokoju. Do dziś działa bez zarzutu, kółka się trzymają, oparcie też się nie poluzowało, wszystkie elementy ładnie trzymają.

pawel253

Posty: 5

 
Duży wybór mają na stronie www.ergoexpert.pl jeśli chodzi o krzesła i fotele. W biurze mamy trochę ich mebli i się sprawdzają. Sklep jest o tyle dobry że mają na stanie w zasadzie wszystkich wiodących producentów takich bardziej specjalistycznych krzeseł i foteli, także nie trzeba od strony do strony chodzić, tylko wszystko jest w jednym miejscu skupione.

borek149

Posty: 20

 
Do kawiarni bym potrzebował nowe krzesła i też kilka nowych stolików. Mam już kilka firm sprawdzonych i powiem że różnice w cenie i jakością są zaskakująco duże. Także naprawdę trzeba porządny research zrobić zanim się na coś człowiek zdecyduje, żeby się nie wpakować w jakąś tandetę.

chksfans

Posty: 19

 
Co by nie kupować to najlepiej za gotówkę, zamiast rozbijać na raty. Ja mam takie podejście. Jeśli człowiek nie jest w stanie sobie opłacić, to widocznie nie ma sensu w ogóle kupować i warto poczekać na lepszą sytuację finansową.

iwanme

Posty: 13