tania apteka w Jastrzebiu

tania apteka w Jastrzebiu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Jastrzebiu, jaką polecacie?

messio66

Posty: 2

 
W sezonie alergicznym to ja w zasadzie tylko jestem gościem aptek. Tak przez cały rok to żadnych tabletek nie potrzebuję. Ale jak przyjdzie czerwiec i się zacznie pylenie traw, to bez tabletek jestem jak chodząca śmierć.

Illilakip

Posty: 11

 
Koło Mc Donalda przy rondzie kiedyś wiem, że była w miarę tania apteka, moja mama tam robiła zakupy. Ale nie wiem czy oni dalej tam działają, czy czasem nie przenieśli sklepu w inną część miasta, bo tak też mogło być.

Acclaim

Posty: 7

 
Mieszkam niedaleko stadionu Gieksy i generalnie ja w okolicy to nie znam taniej apteki. Wszędzie jak dla mnie i na mój budżet to ceny są za wysokie. Nawet żeby jakieś zwykłe suplementy na przeziębienie kupić, to trzeba się wykosztować.

joasia

Posty: 8

 
Dobra apteka? No to na pewno mogę polecić Aptekę Zdrowit - w Jastrzębiu mają trzy placówki, osobiście uczęszczam do tej na ulicy Wielkopolskiej 2a i jest naprawdę świetnie. Zresztą tylko tam mają moje leki, za to dozgonny szacunek.

Kolekcjoner

Posty: 24

 
U mnie to jest o tyle dobrze, że rzadko choruję, ale sporo osób z mojej rodziny niestety ma problemy ze zdrowiem i dobrze wiem jak dużo ich leczenie kosztuje. Choćby mój wujek, który ma problemy z tarczycą, musi trochę rzeczy łykać.

Nikotymmm

Posty: 12