Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

Klara323

Posty: 1

 
Ja się nauczyłam ostatnio peelingi robić. W tym sensie, że wcześniej to nie za bardzo za takim zabiegiem przepadałam a ostatnio to mi się nawet spodobał. Mam bardzo fajny peeling z kawą i chilli, idealny na cellulit i powiem, że są efekty.

zimek123456

Posty: 13

 
Ciężko mi coś doradzić. O naturalnych kosmetykach to wiem tylko tyle że istnieją, ale są dla mnie jak Yeti trochę. W tym sensie, że wszyscy o nim mówią, a nikt go nie widział. Ja też mam wrażenie że wszyscy wokół mnie mówią o eko kosmetykach a ja nigdy czegoś takiego nie miałam w ręku nawet.

czerwien44

Posty: 11

 
Dużo mam dermokosmetyków w domu, ale często one są właśnie najlepszym wyborem przy nadwrażliwej skórze, a taką mam. Jak tylko pogoda za oknem jest upalna, albo zimą jak mocno wieje wiatr to już wiem że spacery nie za bardzo wchodzą wtedy w grę i lepiej posiedzieć w domu.

andrew66

Posty: 10

 
Ja to z kosmetykami nie mam problemów, kupuję to co jest w marketach i mi pasują. Faktycznie akurat z cerą nigdy nie miałam kłopotów, więc jestem w lepszej sytuacji niż osoby które mają wrażliwą skórę na różne zmiany.

dagaaa5

Posty: 9

 
Na pewno naturalne kosmetyki są lepsze ale też ciężko je dostać i też bywają sporo droższe. Także coś za coś. I też nie jestem pewna jak jest z ich trwałością – czy jeśli mają mało chemii w składzie to długo postoją? Ktoś wie?

bartek33

Posty: 12

 
Lubię kupować kosmetyki przez portal e-naturalne.pl. Ostatnio dość regularnie coś u nich biorę czy to do siebie do domu, czy to do firmy. Mają masła, olejki, wody kwiatowe czy kwasy hialuronowe. Wszystko w lepszym standardzie, świeże, nie sprzedają kosmetyków które odleżały ostatnie lata gdzieś na magazynach i nie ma co z nimi zrobić, więc wciska się klientom...tak niektóre sklepy niestety robią.

Elektros

Posty: 5

 
Nie polecę żadnych konkretnych sklepów czy kosmetyków bo się na tym nie znam. Ja raczej większych problemów z cerą nie mam, więc w zasadzie kupuję to co akurat jest w promocji u mnie w drogerii.

matek562

Posty: 7