blog stylizacje damskie, proszę o polecenie ?

blog stylizacje damskie, proszę o polecenie ?

Szukam dobrego bloga o modzie. Chodzi mi o fajne stylizacje damskie. Tylko żeby faktycznie można było takie ciuchy nabyć.

Radziu

Posty: 3

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać mnóstwo ubrań, które już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

gruszk45

Posty: 3

 
O jaki fajny temat. Już spieszę sprawdzić, jakiego bloga z modą damską polecacie. Mam nadzieję, że to sprawdzone porady. Ostatnio jakoś też nie mogę znaleźć czegoś wartościowego. U mnie niedługo wesele, więc tym bardziej potrzebuję fachowych porad :D Pozdrawiam.

ksyhoo

Posty: 15

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Częstokroć korzystam z pomocy bloga, bowiem modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

zenek744

Posty: 2

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i bardzo pomocne.

AGDDDy1

Posty: 7

 
To jest link do niezmiernie rzetelnego bloga o damskiej modzie https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Strona jest dedykowana normalnym kobietom. Takim jak my po prostu, więc można tam odnaleźć mnóstwo interesujących inspiracji.

pawel253 

Posty: 3

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka impreza sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

Klakier

Posty: 3

 
Mnie również :D Która z nas nie lubi szperać po wyprzedażach itp. Ostatnio po przeczytaniu wszystkich artykułów na blogu ze stylizacjami damskimi, od razu udałam się na zakupy. Tylko mąż nie był za bardzo zadowolony ;)

Trener

Posty: 9

 
O mnie też przydałaby się taka pomoc. Wszędzie te same bzdury. Już dawno nie czytałam ciekawego bloga, który dotyczyłby mody damskiej. Wszędzie wyszukane ciuchy i propozycje.

Duzyyy45

Posty: 14