Problemy z potencja

Problemy z potencja

Od kiedy się u was obniżyło libido i jak walczyliście, aby przywrócić organizm do porządku? Możecie się podzielić szybko działającymi rozwiązaniami?

Zdzichu 

Posty: 3

 
A brzuszek piwny zlikwidowany? Może od tego nie masz libido :) Nadwaga to największy wróg atrakcyjnego mężczyzny.

namok

Posty: 7

 
Miłorząb jeszcze sprawdź, bo u mnie okazało się, że uregulował ciśnienie krwi, mikrokrążenie konkretnie mówiąc i lepiej się czułem przy seksie, częściej mi się chciało, a już swoje lata mam.

Marioleczka

Posty: 9

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

mitr

Posty: 23

 
Jak masz duży stres w życiu aktualnie to się nie dziw, że libido spada, albo do łóżka się nie chce iść. Brak erekcji to najczęściej konsekwencja stresu. Sam to odkryłem, niestety po wielu latach zmagań.

Hardkorowy Koksu

Posty: 14

 
Ukrwienie penisa trzeba poprawić zawsze, a do tego jest żeń – szeń, odstaw koniecznie pornografię, erotyki najmniej możliwie przez pewien czas, oczywiście zero masturbacji, a powinieneś zobaczyć pozytywne rezultaty.

Januszek

Posty: 15

 
Z tych naturalnych, przetestowanych klinicznie środków dla mężczyzn to dr Penigreat. Po tych tabletkach miałem chyba pierwszy raz w życiu pełną erekcję. Czuć różnicę, dłużej możesz, a to jednak pozytywnie odbija się na sprawach łóżkowych.

Meryk87

Posty: 6

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

andrew66

Posty: 10