Kotły ogrzewacze Galmet, sklep online ?

Kotły ogrzewacze Galmet, sklep online ?

Gdzie można kupić tanio rury wielowarstwowe Tece? Jak znacie jakieś propozycje sklepów, z góry bardzo dziękuję.

dostacTP

Posty: 9

 
Duży wybór w dobrej cenie jeśli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik bardzo dobry producent.

Didolek

Posty: 17

 
To wyśmienicie słyszeć, iż można tak zaoszczędzić. Nas też czeka konkretna zmiana całej instalacji grzewczej i też myśleliśmy, by zmienić na któryś z kotłów c.o. z podajnikiem. Wszystko idzie w kierunku marki Galmet, którą już mnóstwo ludzi nam polecało.

czartoryski

Posty: 14

 
Można skorzystać z promocji. Różnica potrafi być spora. Uważam, że najwygodniejszym rozwiązaniem są jednak kotły c.o. z podajnikiem. Osobiście polecam markę Galmet.

shymzzz

Posty: 23

 
Teraz odnośnie ogrzewania jest ogromny wybór. Widziałem piece kondensacyjne De Dietrich. To propozycje, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i też w tym sezonie będę robił remont kotłowni i raczej tę markę wybiorę.

MsIp

Posty: 18

 
Konkretny wybór jeśli chodzi o drabinki łazienkowe Radeco. Od dawna słyszałem, że ten producent jest bardzo ok i nie ma obaw zakupić ich grzejniki. Zresztą podobają się odnośnie wykonania mojej żonie, więc chyba zostaniemy przy tym wyborze, bo czas nagli :)

Jasioneczek

Posty: 15

 
U siebie mam właśnie rury wielowarstwowe Tece i jestem zadowolony. W sumie sam robiłem instalację z kilkoma wskazówkami fachowców :) Rury fajnie się składa, nie ma problemów z ich docinaniem, są miękkie a trwałe. To bardzo ok rozwiązanie. Jak robić gruntowny remont to tylko z takim asortymentem.

andrew66

Posty: 18