Strona główna > Dom > Chłodzenie pomieszczeń > Kocioł gazowy jednofunkcyjny, tani sklep ?

Kocioł gazowy jednofunkcyjny, tani sklep ?

Kocioł gazowy jednofunkcyjny, tani sklep ?

Jakaś opinia o rozdzielaczu Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki z mieszaczem pompowym? Gdzie można dostać taniej? Dzięki.

Gruszek2

Posty: 8

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment rzeczywiście godny polecenia. Fachowy sprzedawca.

mJaUrVcEin

Posty: 15

 
Miał być dwufunkcyjny typ, lecz w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie niesłychanie dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Wacław

Posty: 15

 
O widzę, że polecacie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Ale ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

mateo29

Posty: 13

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się fachowcy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tak więc polecam.

Olekk

Posty: 11

 
Dla nowego systemu kominowego to jak najbardziej polecam rurę prostą kominową L-1000 INV O 60 Mkżary. Też mam tego producenta od lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żadnych problemów. Polecam, będzie na lata.

Marko

Posty: 12

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bo mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i niektórzy nawet uważają, że lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

Wielki Duch

Posty: 18

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, ale w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, że lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

23-Obert

Posty: 12

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najniezwyklej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

tyczner,

Posty: 23