Grzejniki dekoracyjne Radeco -dobry sklep?

Grzejniki dekoracyjne Radeco -dobry sklep?

Jakie grzejniki montowaliście u siebie, z podłączeniem dolnym czy bocznym? Purmo jest z tego co widzę dobrą marką. Jeśli znacie jakieś ciekawe sklepy, gdzie można je dostać w normalnej cenie, napiszcie.

czeradź

Posty: 15

 
Sporo czytałem opinii o kotłach kondensacyjnych De Dietrich i faktycznie jest się o co pokusić. Cena jak cena, ale zwróci się po czasie. Zresztą na każdego przychodzi taki moment, iż trzeba zmienić stare urządzenia, bo za wiele nas kosztują.

Jooozek

Posty: 23

 
Obok tych z podłączeniem dolnym wciąż można kupić i to bardzo dobre technicznie modele grzejników z podłączeniem bocznym. Mieszkam w starym budownictwie więc takie musiałem wybrać. Każdy producent takie produkuje.

Kowalski

Posty: 13

 
Jeżeli zależy Wam na solidnych grzejnikach łazienkowych, to proponuję Radeco i ten sklep http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-lazienkowe-grzejniki-lazienkowe-radeco-standardowe

Kódłaty

Posty: 25

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy poprzez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, iż kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć wielkie oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

Kasiulak23

Posty: 18

 
W naszym domu świetnie sprawują się grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Służą nam już ponad 4 lata. Widzimy oszczędności, bo pod względem użytkowania są naprawdę bardzo dobre.

Duzyyy45

Posty: 16

 
Obok tych z podłączeniem dolnym wciąż można nabyć i to bardzo dobre technicznie modele grzejników z podłączeniem bocznym. Mieszkam w starym budownictwie więc takie musiałem wybrać. Każdy producent takie produkuje.

Klakier

Posty: 19

 
Nawet nie wiedziałem, iż grzejniki dekoracyjne producenta Radeco to takie cacka. Wprost oczom nie wierzyłem, jak zobaczyłem ten asortyment. Firma jest popularna i posiada renomę, zarówno szukając takich dekoracyjnych grzejników bez obaw można wybrać tego producenta. Wybór mają niesłychanie bogaty, każdy znajdzie jakiś przedział cenowy dla siebie.

sonicsquad

Posty: 19

 
Najlepsze grzejniki łazienkowe ma Radeco. Wymieniałem u siebie w całym domu. Mam je już kilka lat, świetnie się sprawują. Poza tym o tej firmie nie można powiedzieć nic złego. Uprzednio miałem po prostu niezłe dziadostwo, nawet ogrzewania nie dało się zaoszczędzić. Te działają na medal. Szczerze polecam.

chksfans

Posty: 23

 
Polecam szczególnie zobaczyć sobie grzejniki dekoracyjne Radeco. Mąż takie nabył do naszego domu. Ja jestem pod dużym wrażeniem ich wyglądu. Pewnie i działają bez zarzutów. Czytałam o firmie, jest światowej klasy producentem. Można obejrzeć na ich stronie, jakie cudeńka produkują. Szczerze polecam.

Lipa08

Posty: 15