Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Witam serdecznie.

Być może któraś z Was jest w stanie wskazać mi, jaka wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku oferuje najlepsze suknie w najniższych cenach?

Mam sporo wątpliwości w tym temacie.

kliwn45

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo różnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami zarówno za 1500 zł, jak i 15 000 złotych. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

MangoOo

Posty: 13

 
Do tej pory nie miałam pojęcia, że istnieje salon mogący zagwarantować tanie suknie ślubne w Trójmieście. W moim odczuciu oto on: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/o-nas.html.

Kupowałam w nim suknię ślubną, polecałam także koleżankom i wszystkie są zachwycone. Ceniłam u nich indywidualne podejście do przyszłej panny młodej i rozsądne ceny.

Duzyyy45

Posty: 16

 
Mi udało się dokonać zakupu taniej sukni ślubnej w Gdańsku za około 1500 złotych, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Niektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, ale śmiem zaryzykować stwierdzenie, iż z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości bardziej efektownie ode mnie. Czasami droższe modele są niekoniecznie lepsze.

rulsellarly

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy, gdy jesteście zainteresowane sukniami szytymi na indywidualne zamówienie to postarajcie się dograć szczegóły na co najmniej rok przed ślubem.

Oszczędzi Wam to stresu z nerwowym wyczekiwaniem na wykonywane zamówienie, jakiego sama doświadczyłam, albowiem robiłam wszystko na ostatnią chwilę :)

czerwien44

Posty: 11

 
Mi udało się dokonać kupna taniej sukni weselnej w Gdańsku za około 1500 pln, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Poniektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, niemniej jednak śmiem zaryzykować stwierdzenie, iż z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości bardziej efektownie ode mnie. Nieraz droższe modele są niekoniecznie wyższe.

transerwis

Posty: 24