Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Dekoracje weselne > zespół na wesele, gdzie ?

zespół na wesele, gdzie ?

zespół na wesele, gdzie ?

Cześć. Ile mogą kosztować torty weselne? Mam świadomość, że wiele zależy od jego wielkości. Chciałabym zamówić taki, który wystarczy dla 150 gości na moim przyjęciu.

Dzidzia

Posty: 7

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem ozdoby na wesele odszukałem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście odnaleźć ozdoby, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

HarHar2

Posty: 16

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasami wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

Mariusz

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

Pietiap

Posty: 23

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie odnaleźliśmy zbyt mnóstwo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

x-berter

Posty: 14

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

AdamDzii

Posty: 11

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

Misio

Posty: 13

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu wozu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Laleczka

Posty: 12