Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Witajcie, mam wilki kłopot albowiem moja córka idzie do pierwszej komunii świętej a więc muszę szykować przyjęcie jedynie, iż w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Dlatego zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odszukać mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w jakim będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę znacznie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Gargamel5

Posty: 21

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu ponieważ liczę na to, iż ktoś poda niesłychanie fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z jakich byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Jooozek

Posty: 23

 
Cześć, słyszałam, iż wiele ludzi niezwykle poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

m4ddog

Posty: 26

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Bardzo chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niesłychanie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi właściwe miejsce. Będę niesłychanie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

dariuszek1878

Posty: 18

 
Hej poszukuję domu weselnego ponieważ niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być duża, ponieważ mamy sto osób zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

borek149

Posty: 21

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem którą salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza ale nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

Krakus

Posty: 26

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam ale mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie odnajdziecie dla siebie odpowiednia salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Kasiulak23

Posty: 18

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala winna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Kolekcjoner

Posty: 26

 
Witajcie, przyłączam się do tematu bowiem również mam problem ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś duże przyjęcie zatem sala powinna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i zatem poszukuję Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Namo

Posty: 18

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i bardzo wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeżeli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja bardzo gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

youmakeme

Posty: 18