Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

labuh

Posty: 4

 
Nie wiem jakie tabletki są dobre a jakie niekoniecznie. To chyba po prostu trzeba na sobie przetestować i zobaczyć. Nie ma lepszego testu niż własne doświadczenie. Tak to już jest, i choć czasem człowiek się sparzy to jednak nie ma innej drogi.

TVNbox

Posty: 8

 
MI pomagają tabletki dr Penigreat. Rozmiar się poprawia, i nie tylko chodzi mi o samą długość ale też grubość obwód, jest okej, może to nie jest jakiś spektakularny wzrost ale wystarczający, żęby żona mówiła że czuje różnicę .

Julian

Posty: 6

 
Jest nadzieja że skoro tak dużo suplementów poprawiających libido istnieje to choć część z nich rzeczywiście działa i pomaga. Ale sam to nie wiem co wybrać, jeśli ktoś ma coś sprawdzonego to ja też chętnie bym skorzystał

tigra32

Posty: 11

 
Kiedyś to też się rozglądałem za jakimś suplementem na potencję ale jakoś nic mi szczególnie nie przypadło do gustu, Chyba po prostu za dużo tego jest w sprzedaży i człowiek nie wie co wybrać.

dermuster

Posty: 5

 
Od seksu dużo zależy jeśli chodzi o życie w związku. To właśnie przez to że seks jest nieudany to się małżeństwa zazwyczaj rozpadają więc warto o tę strefę dbać.

Yuri20

Posty: 13

 
U nas to różnie bywa z tym seksem. Raz jest fajniej dłużej a raz tak szybko, że masakra. Mi to krótki czas trwania nawet tak nie przeszkadza, ale mojej żonie to już bardziej, ona woli dłuższy seks.

matek562

Posty: 11

 
Te gwiazdy filmów porno to na pewno na brak cm nie mogą narzekać..:P Po prostu niektórych natura obdarowała bardziej szczodro a innych trochę bardziej ubogo. Mówi się trudno :)

Lizusek45

Posty: 10

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

Iunae_Milt

Posty: 16

 
Nie mam pojęcia co tutaj może pomóc, może są jakieś ćwiczenia dzięki którym można sobie poprawić wymiary? Sam bym nawet z takich ćwiczeń skorzystał jakby istniały..ale chyba nie ma.

mustafus

Posty: 10