Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Diety i Odżywianie > Peptydy po treningu

Peptydy po treningu

Peptydy po treningu

Szukam sklepu, który sprzedaje suplementy wspierające trening siłowy, może jakieś aminokwasy. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć, poradzić to dawajcie znać jak to wygląda.

Hardkorowy Koksu

Posty: 1

 
Dobra suplementacja to przede wszystkim środki, które będą z dobrego źródła i tutaj nie ma znaczenia czy witaminy, aminokwasy, białko, węgle czy peptydy zawsze trzeba wiedzieć co wybierać i czego będzie się można spodziewać po stosowaniu takich środków.

HalskiPL

Posty: 8

 
Nootropy to obecnie temat, który ciągle się rozwija i zainteresowanie jest coraz większe. Dobrze będzie sprawdzić jak to dokładnie wygląda i czego się można spodziewać. Tak naprawdę każdy organizm i tak może inaczej reagować na stosowanie.

Fanatyk

Posty: 3

 
Co do suplementów to tak naprawdę każdy sam wybiera co będzie stosował, ale przy treningu, jako element wzmacniający wydaje się, że ashwagandha może być elementem uzupełniającym więc można po to sięgać https://peptides.net.pl/ashwagandha.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Przy wybranych odpowiednio suplementach będzie można faktycznie liczyć na lepsze efekty treningu, ale trzeba także mieć pomysł na to co będzie się wybierało. Więc dobrze będzie to sprawdzić, zobaczyć jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o dostępne suplementy, co z tych różnych środków w sprzedaży będzie można wybrać.

Nowa

Posty: 27

 
Opcje suplementacji są różne i na pewno wśród tych propozycji jakie się pojawiają także peptydy można będzie spotkać. Jeśli ktoś jest obecnie przy ciężkim treningu to możliwe, że będzie trzeba to zastosować, by szybciej wrócić do pełni sił.

Julian

Posty: 7