Strona główna > Firmy > Domeny > Jaki dobry hosting na stronę www

Jaki dobry hosting na stronę www

Jaki dobry hosting na stronę www

Witam serdecznie.

Moja strona zużywa około 1 GB powierzchni dyskowej i 5 GB transferu miesięcznie. Możecie polecić jakieś sprawdzone hostingi www?

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

migot

Posty: 27

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed którym postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście ofert. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

Robuś

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się rzeczywiście korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że aktualnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

eplaya

Posty: 27

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Motospec

Posty: 20

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Sporo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany, albowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

ZaNK3R

Posty: 36

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania gigantycznych sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują olbrzymiego ruchu. W przeciwnym przypadku hosting może okazać się niewystarczający, a konieczny będzie serwer dedykowany.

sztandar

Posty: 29

 
Hejka.

Wyborną ofertą, która okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, która oferuje hosting www już od 49 zł, w jakim zdobyłem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

aLIMER56

Posty: 32

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Kolekcjoner

Posty: 28