Potrzebuje od zaraz przekładnię planetarną

Potrzebuje od zaraz przekładnię planetarną

Użytkownicy, zwracam się do was z prośbą o informację na temat sklepu online, w którym można nabyć niedrogo elektrowrzeciono! Jedynie sprawdzone, pewne sklepy, z przystępnymi cenami! Znacie?

akukukuku

Posty: 25

 
Gdzieś czytałem ostatnio podobny wątek na innym forum. To byłeś Ty? :) Albowiem nie wiem, czy znowu odpowiadać:) Ale dobra, co mi tam...Koło pasowe wyważane TaperBush, koło bez otworu i koło do pasów Micro-V polecam ze sklepu http://www.ebmia.pl/pasy-kola-pasowe-kola-pasow-klinowych-c-196_479_481.html. Pełna obsługa klienta, porady online, sprawna wysyłka. Takich sklepów potrzeba na tym przetrzebionym rynku...

Hej!

Ptaszyna

Posty: 25

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze odnalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u jakiej odszukałem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj zdobyć nie tylko pasek klinowy, niemniej jednak też koła do pasów i napinacze pasów.

mJaUrVcEin

Posty: 22

 
Jeśli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Wiele zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

david011

Posty: 24

 
Śruby trapezowe odszukałem ostatnio w jednej z hurtowni w moim mieście za fajne pieniądze. Z tego co mi powiedzieli to gwint trapezowy został w nich zrobiony według normy DIN 103, zarówno jest nieźle. W sieci na razie nie miałem okazji zamawiać, ale pewnie prędzej czy później też będę szukał dostawcy online...

Kowalski

Posty: 16

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem trochę przyoszczędzić i odnalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, natomiast długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i kupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – należałoby.

bodeksus

Posty: 17

 
Powiem tak – korzystam dzisiaj z paru dostawców online. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi towarami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do znaczny asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Dzisiaj z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

ivonzjeee

Posty: 21