Strona główna > Firmy > Elementy elektroniczne > Zestaw Arduino - POMOCY!!

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Cześć. Czy znacie jakiś godny polecenia sklep internetowy Arduino, w którym dostępnych jest wiele modułów?

czerusek

Posty: 8

 
Dzięki Wam otrzymałem informacje, iż Arduino mega będzie dla mnie doskonałą propozycja, jakiej kupowanie już w sumie zrealizowałem (złożyłem zamówienie). Wydaje mi się, iż na tym forum dyskusyjnym sporo praktycznych porad mogą otrzymać początkujący.

Dzięki za Wasze rady, albowiem na pewno ułatwiły mi początek przygody z Arduino.

wom_ww

Posty: 20

 
Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym samodzielnie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam naprawdę bardzo dużo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, bo jeszcze będę u nich kupował! :)

RuFiK

Posty: 30

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

Tomcio

Posty: 26

 
Mam świadomość, iż Arduino UNO to dość popularny moduł, który korzysta z mikrokontrolera AVR ATmega328. Godną uwagi kwestią jest fakt, że odnajduje się on w wymiennej obudowie. Używałem go, gdy zaczynałem przygodę z programowaniem w środowisku Arduino.

Polecam!

Julian

Posty: 18

 
Przyznam szczerze, że podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Zarówno jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to prosta sprawa.

madDog

Posty: 19

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

aLIMER56

Posty: 32

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 złotych.

Składał się on z niesamowicie dużej liczby elementów, które postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, bo odkryłem niezwykle ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

Ptaszek

Posty: 24

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi ilość jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Ponadto zaletą są także rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 zł.

Dagmara87

Posty: 23