ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

Chce kupić mieszkanie. Gdzie znajduje mieszkania na sprzedaż Warszawie? Mam kilka upatrzonych dzielnic.

Damiano

Posty: 4

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, że te darmowe mają sens. Oczywiście dodaje je również w płatnych serwisach. Tak naprawdę to im jest ich więcej tym większe są szanse, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

Dziadek

Posty: 5

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wówczas sprawdzeń wspaniałe zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Elektros

Posty: 11

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest ważna, natomiast i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak niezwykle istotna jest lokalizacja.

piet

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich dużo, bo kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, dlatego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

Asiunia4

Posty: 24

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, ale przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie samodzielnie.

Rafałek34

Posty: 17

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

benia

Posty: 7

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie idealne biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, lecz i jak je niezmiernie dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

Wacław

Posty: 14

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

Acclaim

Posty: 16

 
Ogłoszeń jest niezwykle mnóstwo, zatem na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma mnóstwo pieniędzy, a tym niezwyklej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się nabyć.

omen100

Posty: 13