nowe mieszkania Kraków, polecicie ?

nowe mieszkania Kraków, polecicie ?

Zastanawiam się jak wygląda dzisiaj i jak rozwija się rynek pierwotny w Krakowie? Macie jakieś doświadczenia?

reklamos

Posty: 4

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Lupusx

Posty: 15

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Damiano

Posty: 3

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

kubaraj

Posty: 25

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie stosowne mieszkanie, wobec tego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

innaret

Posty: 15

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Black_Riot

Posty: 5

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

asulka33

Posty: 17

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie innowacyjne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

Klara323

Posty: 8

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, natomiast na nieszczęście nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że wiecej się tam zarabia, natomiast jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do kupna mieszkania.

Kitas

Posty: 10

 
W Krakowie jest dużo inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich mnóstwo. Nie ulega wątpliwości te lepsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

gregcie@

Posty: 7