Strona główna > Firmy > Garaże na sprzedaż > Nieruchomości

Nieruchomości

Nieruchomości

Cześć.

Intryguje mnie od jakiegoś czasu ten nowy program wspierający gospodarkę nieruchomości w Polsce („Rodzina na swoim” bodajże). Czy faktycznie u Was w mieście są mieszkania, które spełniają warunki tego programu?

Może to dziwnie zabrzmi, ale w moim mieście nie ma ani jednego mieszkania, które je spełnia!

Misio

Posty: 23

 
Witaj.

Osobiście nie śledzę cen mieszkań kwartalnie. Bardziej kilka razy do roku, gdy dowiem się o drastycznych zmianach na rynku nieruchomości, ale z tego co widzę to obecnie nie szykuje się żadna zmiana.

yetisize

Posty: 26

 
Reasumując to wszystko co się dowiedziałam na innych forach mogę ci śmiało powiedzieć, że na wybór nieruchomości nie ma złotego środka. Po prostu musisz być czujnym i sprawdzać ogłoszenia.

Misio

Posty: 22

 
Musisz się skonsultować z bliskimi. Czasem bliscy są w stanie Ci więcej powiedzieć niż nie jeden ekonomista do spraw nieruchomości.

Specjalista

Posty: 23

 
Cześć.

Dzięki Ci, że poruszyłaś ten temat, ponieważ też od pewnego czasu w głowie kłębi mi się jedna myśl. Mianowicie dla kogo są budowane nowe mieszkania w naszym kraju? Ja mam takie wrażenie, że normalna polska rodzina nie jest w stanie wykupić mieszkania, ponieważ nie jest w stanie spełnić warunków kredytowych.

dariuszek1878

Posty: 20

 
Ceny działek niestety rosną, także nawet jakby ktoś nie wykorzystał tej działki to mógłby ją potem odsprzedać z zyskiem. Nie wiem czy dobrze rozumuję, o ile nie to mnie naprowadźcie.

Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Śmieszek

Posty: 25

 
Ja już od dawna się zastanawiam... czy faktycznie obecnie nie warto jest kupować działek. Niby ich ceny rosną, a wycieczki stają się coraz przystępniejsze, jednak nie ma to jak swoja działka.

Ja zawsze kochałem tego typu wypoczynek, własne warzywa i kwiaty.

deksta84

Posty: 24

 
Obecnie trudno jest kupić mieszkanie. Dobre mieszkania są bukowane już zanim powstanie budynek, a same zabukowanie wiąże się z kosztami rzędu kilkunastu bądź kilku dziesiątek tysięcy.

Cieszę się, że ja mam gdzie mieszkać.

Skorpion561

Posty: 28