Strona główna > Firmy > Garaże na sprzedaż > inwestycje mieszkaniowe w Zakopanem, poszukuję

inwestycje mieszkaniowe w Zakopanem, poszukuję

inwestycje mieszkaniowe w Zakopanem, poszukuję

Czy opłaca się kupować apartament w Krakowie albo Zakopanem i później go wynajmować dla przyjeżdżających tam turystów?

Penio

Posty: 1

 
Im bliżej chcemy być centrum tym propozycji jest mniej. Takie oferty szybko się rozchodzą, bo ludzie obecnie w ten sposób inwestują posiadane poprzez siebie pieniądze.

alibaba

Posty: 12

 
Widziałem ofertę z apartamentami na sprzedaż w Zakopanem na stronie internetowej https://sequendo.pl/inwestycje.html. Jeśli ktoś chce inwestować pieniądze to powinien tam zajrzeć, bo może coś ciekawego się znajdzie.

labuh

Posty: 3

 
Kupiliśmy apartament w Krakowie za pośrednictwem jednej z firm. Na razie ten apartament będzie wynajmowany turystom. Zysk jest bardzo duży i to się naprawdę opłaca. Na emeryturze może się przeniesiemy do tego apartamentu? Zobaczymy jak to będzie.

VamnHopeHom

Posty: 8

 
Obecnie ceny nieruchomości w tak popularnych miejscach jak Kraków czy Zakopane są wysokie. Z drugiej strony można sporo wziąć na wynajem, dlatego taka inwestycja będzie się codziennie spłacała. Warto sobie przeanalizować wszystko i wybrać najlepszą opcję.

Noruhe

Posty: 4

 
Widziałem inne oferty z apartamentami w Krakowie i Zakopanem. Moje doświadczenie jest takie, że trzeba wybierać klimatyczne miejsca. Stara kamienica to właśnie to, czego szukają osoby, które chcą wynajmować miejsca do spania. Można dzięki temu zarobić znacznie więcej i taka inwestycja znacznie szybciej się zwróci.

Olipet56

Posty: 10