wycena domu w Myślenicach, szukam

wycena domu w Myślenicach, szukam

Potrzebny mi specjalista w dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego. Chodzi o wycenę działki w Myślenicach. Z góry dziękuję.

domrrrr

Posty: 1

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

andrew66

Posty: 8

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i naprawdę rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, ale z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

nikolusw

Posty: 9

 
Jeżeli potrzebujecie Państwo rzetelnej, poprawnej i prędko zrealizowanej wyceny działki w Myślenicach, polecam tę firmę https://www.tmlnieruchomosci.pl. Z własnego doświadczenia wiem, iż to super specjalista.

DobraReklama

Posty: 24

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, że sporo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

@_24lampy

Posty: 13

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

eplaya

Posty: 26