Hostel w Poznaniu, jaki polecacie

Hostel w Poznaniu, jaki polecacie

Przyjeżdżam na weekend w celach biznesowych do Poznania i szukam dobrego noclegu w miarę rozsądnej cenie. Znacie coś takiego? Pozdrawiam serdecznie.

Hostelos3

Posty: 21

 
Widzę, że nikt nie spieszy z odpowiedzią. Kiedyś byłem w Poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Dziś podobno był tam remont, ale już wówczas warunki były na niesłychanie wysokim poziomie. Myślę, że z pewnością będziesz zadowolony bowiem w takiej cenie nie odszukasz nigdzie nic lepszego w Poznaniu.

1Alex149

Posty: 23

 
Witaj, na nieszczęście nie jestem w stanie polecić Ci nic konkretnego natomiast poszukaj po katalogach firm a tam w zakładce noclegi i hotele na pewno coś odnajdziesz. W poznaniu jest sporo hoteli zarówno i tych tanich.

Mam nadzieję, iż pomogłem.

Kasiulak23

Posty: 18

 
Witaj, kiedyś tak jak ty szukałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik bardzo miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz zadowolony. Cena także bardzo okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

yetisize

Posty: 26

 
W Poznaniu jest kilka fajnych noclegów. My z zoną już kilkukrotnie byliśmy w hostelu o nazwie Jeżyce. Stronę www znajdziesz tutaj: http://www.hostel-jezyce.pl. Tam masz więcej informacji. Znajdziesz tam także cennik oraz dane kontaktowe, które umożliwią ci skontaktowanie się z recepcją hostelu.

Podoba się hotelik?

HiT92

Posty: 23

 
Witaj, byliśmy z żona w tamten weekend w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w hotelu Jeżyce. Tutaj masz adres: http://www.hostel-jezyce.pl. Cena bardzo atrakcyjna, wnętrze pokoi na wysokim poziomie. Teraz jest był remont i jest wprost cudownie. Tani hostel godny polecenia dalej. To chyba odpowiedz na twoje pytanie, mam nadzieje, że pomogłem.

pmrm1

Posty: 18

 
Witaj, także szukam noclegu na weekend w poznaniu. Z tego co wiem trzeba dużo szybciej rezerwować bo potem nie będzie wolnych miejsce, a może jest ktoś z Poznania kto zna się w tym temacie i mógłby polecić coś fajnego?

Dziękuję za odpowiedzi.

Max Pejnn

Posty: 17