Noclegi Wieliczka, znacie jakieś ?

Noclegi Wieliczka, znacie jakieś ?

Hejka. Jesteście w stanie wskazać mi jakieś tanie noclegi w Wieliczce? Zależy mi na rozsądnym standardzie pokojów.

Jasio

Posty: 13

 
Nie dziwię się, że hotele w Wieliczce są tak oblegane, ale akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Wspaniałe miejsce.

Warszawiak

Posty: 26

 
Jeśli mam wskazać Wam jakieś interesujące kierunki to możecie zaciekawić się tym, co ma Wam do zaoferowania kopalnia soli w Bochni. Mam wrażenie, że nie będziecie rozczarowani.

Jasioneczek

Posty: 15

 
Podejmując trud związany z wyborem hotelu w Wieliczce możecie zajrzeć i zweryfikować, co do zaproponowania ma ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl. Regularnie jestem jego gościem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że się zawiodłem.

Polecam! :)

johncena67

Posty: 18

 
Czytałem dużo o tym, jakie firmy są w stanie podjąć się zorganizowania wesela Wieliczka. Ostatecznie nie dokonałem jeszcze wyboru, albowiem waham się pomiędzy usługami dwóch przedsiębiorstw. Mam nadzieję, iż niektóre z Waszych opinii pomogą mi podjąć rzeczywiście przemyślaną decyzję.

dodo1994

Posty: 21

 
Wybierając hotel w Dobczycach nie miałem zbyt olbrzymiego problemu. Wybór jest dość umiarkowany – tak był to nazwał. Na szczęście mam wrażenie, iż każdy ma szansę znaleźć coś poprawnego dla siebie. Niezależnie od tego, jakie macie wymagania. Sprawdźcie noclegi w Dobczycach :)

dermu34

Posty: 17

 
Odwiedzałem dwukrotnie jeden hotel w Niepołomicach, ale teraz postanowiłem rozejrzeć się za czymś innym. Wynająłem miejsce w sąsiadującym hotelu, aby po prostu spędzić noc gdzie indziej :)

Duzyyy45

Posty: 16

 
Odwiedziłem kopalnię soli w Bochni, gdy byłem wspólnie z dziećmi na wakacjach. Były zachwycone, gdyż jest w niej niesamowicie wiele atrakcji, jakich sam się nie spodziewałem. Dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy ponad 200 metrów pod ziemią. Rzeczywiście doskonała sprawa. Polecam!

Buła

Posty: 19