noclegi w Kołobrzegu, gdzie ??

noclegi w Kołobrzegu, gdzie ??

Jadę na wakacje z rodziną i poszukuję noclegów nad morzem. Nie wiem może by wybrać nocleg w Kołobrzegu? Które macie zdanie w tym temacie?

Fanatyk

Posty: 3

 
Nie lubię polskiego morza, niemniej jednak w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, niemniej jednak wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

wincenty_21

Posty: 9

 
Każdy ma inne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, albowiem wiem, iż woda często jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

namok

Posty: 6

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

madDog

Posty: 17

 
Kołobrzeg to promenada, która się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest bardzo szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma problemów o ile wcześniej się będziemy tym interesować. Im dalej tym ofert będzie mniej.

dzastinn

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

Michaś

Posty: 11

 
Na pewno odszukacie noclegi w Kołobrzegu, bo to olbrzymie miasto. Jednocześnie nie jest aż tak gigantyczne jak trójmiasto, zatem można tam na spokojnie spędzić czas. Od paru lat tam jeździmy, zatem polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

Michałek

Posty: 16

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

Michaś

Posty: 9