Pole namiotowe nad morzem, co polecicie ?

Pole namiotowe nad morzem, co polecicie ?

Marzy mi się urlop w ośrodku wczasowym w lesie, cisza, spokój, blisko morze. Jak tam byliście, piszcie gdzie:)?

Adi666

Posty: 23

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bowiem propozycja takiego spa nad morzem i konie jest niezwykle fajna, szczególnie, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

krak

Posty: 18

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

Tatusiekk

Posty: 25

 
Taki ośrodek w lesie spa to świetna sprawa. Właściwie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, ale można szukać nowych ośrodków, które mają jakieś promocje.

snake7

Posty: 20

 
Generalnie lubię wypady pod namiot. Wobec tego też szukałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

Kowalski

Posty: 13

 
Jak już trafisz do tego ośrodka wczasowego, będziesz ich stałym klientem. Pierwszy raz odwiedziliśmy to spa nad morzem 5 lat temu i co rok tam jeździmy. To już takie nasze miejsce, do którego jeśli byśmy nie pojechali, czegoś by nam bardzo brakowało. Tu nic nie brakuje, jest rozrywka, można dobrze zjeść, jest sklep, konie.

Hardkorowy Koksu

Posty: 16

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, albowiem warunki mają niesłychanie dobre. Dużo rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, albowiem są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

Lipa08

Posty: 15

 
To jest ośrodek wczasowy z polem namiotowym w Chłapowie http://oland.com.pl.

Byliśmy w tym roku całą paczką, było po prostu ekstra. Niesłychanie dobry mają standard, łazienki są spoko, bar, sklep na terenie ośrodka i sporo atrakcji, boiska, gokarty. Można się bawić.

MangoOo

Posty: 13

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były bardzo spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Bardzo czyste łazienki, dlatego nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Ale tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

martynka

Posty: 21

 
Tam najbardziej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, bo przyjezdnych nie jest tak dużo jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest naprawdę fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie bardzo dopisała, ale źle nie było.

Laleczka4

Posty: 26