Strona główna > Sportowa turystyka > Hotele > coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

Są tutaj osoby, które wiedzą czy w Krakowie coral travel działa? Słyszałem, że to biuro podróży ma bardzo dobre opinie.

Intro_69

Posty: 1

 
My od lat korzystamy z biura podróży w Krakowie i wybieramy opcję first minute. Kupujemy wtedy wczasy w listopadzie, a wyjazd jest dopiero w sierpniu albo we wrześniu.

alidomus

Posty: 11

 
Na początek pożądane byłoby przejrzeć sobie różne oferty. Wtedy wiemy, co i jak się prezentuje. W Krakowie odszukamy biuro podróży, które ma promocyjne oferty. Miasto jest wielkie, wobec tego nie ma z tym najmniejszych kłopotów. Jeśli nie znajdziecie czegoś interesującego dla siebie czy dla całej rodziny to organizujecie wszystko sami.

Rebkaa2

Posty: 3

 
Jedni mają metodę, iż szukają propozycji nawet na rok przed wyjazdem. Inni znowu czekają do ostatniej chwili. Każdy sposób jest dobry o ile znajdzie się coś ciekawego dla siebie.

mikuś33

Posty: 4

 
Są takie miejsca, do których sam lot jest droższy niż cały wyjazd. Nawet te popularne miejsca jak Grecja czy Bułgaria mają wysokie ceny biletów lotniczych. Bilet to jedno, a jeszcze trzeba wynająć miejsce do spania i jeszcze potrzebne jest wyżywienie. Według mnie lepiej jest skorzystać z biura podróży, które wszystko zorganizuje.

Yuri20

Posty: 6

 
Ostatnio tutaj https://goo.gl/maps/6FCzUbGHpqdKCPtY6 widziałem biuro podróży coraltravel w Krakowie w CH M1. Macie dokładną lokalizację firmy i wszystkie informacje o nich. Możecie w wolnej chwili sobie to sprawdzić.

Michaś

Posty: 4

 
Jeżeli ktoś ma czas to pakuje się i szuka propozycji last minute. Ostatnio rano odszukałem taką ofertę, a wieczorem już byłem w samolocie. Można było naprawdę sporo zaoszczędzić na takich wczasach i mnie się to bardzo opłacało.

Drogabez

Posty: 3