Program do rejestracji czasu pracy - POMOCY!!

Program do rejestracji czasu pracy - POMOCY!!

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby kupić program do planowania urlopów?

Robuś

Posty: 13

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to wykonać, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Adi666

Posty: 14

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

daruu

Posty: 18

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

Kasia

Posty: 19

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Odi

Posty: 16

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Programista

Posty: 23

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich gigantycznych firmach. To niesłychanie wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Annna1

Posty: 26