Strona główna > Sportowa turystyka > Kajaki > czarter Jeziorak, poszukuję!

czarter Jeziorak, poszukuję!

czarter Jeziorak, poszukuję!

Polecacie jakąś firmę od czarterów nad Jeziorakiem, bo planujemy w wakacje tam pojechać i trochę czasu sobie spędzić.

czesterus3

Posty: 1

 
My całą rodziną pływamy po jeziorze, dlatego polecam taką formę spędzania urlopu. Na początku nie do końca mi się to podobało, ale teraz nie chce innych wakacji. Zawsze czarteruje na kilka tygodni jacht i spędzamy czas na wodzie. Polecam wszystkim kochającym wodę.

kondziu

Posty: 11

 
Na pewno czarterami nad Jeziorakiem zajmuje się firma https://plywadelko.pl i ich mogę polecić. Mają ogromny wybór jachtów i motorówek, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Sarenka

Posty: 4

 
Myślę, że każdy powinien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego niesłychanie dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, niemniej jednak nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i konieczna jest wiedza.

Iwona3

Posty: 4

 
U nas to jest tak, iż ja mógłbym pływać cały czas, ale już moją żona nie za niesłychanie, wobec tego raz jesteśmy na wodzie, a raz na lądzie. Są też takie osoby, które marzą o pływaniu, ale jeden dzień i mają tego dość. Wszystko trzeba przetestować na sobie, aby się przekonać jak wygląda.

Gargamel5

Posty: 14

 
Jeżeli zaczniemy uprzednio szukać ofert dla siebie to jest ich znacznie więcej. Najgorszej jest szukać na ostatnią chwile. Wtedy wiadomo, że pozostają jachty nie tylko droższe, ale ich wybór jest znacznie mniejszy. Tylko, że nie każdy może zaplanować urlop uprzednio i to jest kolejny problem. Nigdy nie ma wszystkiego, czego chcemy.

matek562

Posty: 15