dobre naturalne kosmetyki

dobre naturalne kosmetyki

Czy udało się wam zwalczyć skutecznie przebarwienia i czy macie sprawdzone boostery w normalnych cenach, żeby sobie przygotować taką bardziej domową terapię?

grzelu11

Posty: 4

 
Z wygładzaniem kolorytu warto uważać, bo później jesteś jednak przywiązana do jednego preparatu. Z drugiej strony, jeżeli terapia dermatologiczna nie działa to trzeba właśnie kombinować z innowacyjnymi seriami kosmetyków.

Wraczki333

Posty: 7

 
Bardziej proponuję serum, w rozprowadzaniu podobne do oleju https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Serum-witaminowe-A%2C-C%2C-E-A-Retinol-0%2C3%2C-C-Tetrahexyldecyl-Ascorbate-5%2C-E-Tokoferol-1-z-olejem-z-wisni-oraz-skwalanem/1098, gdzie masz mocne wniknięcie do głębszych warstw skóry. No i retinol to dla mnie składnik młodości numer jeden właściwie zaprojektowany przez naturę do redukcji zmarszczek. Niczym lepiej nie wygładzisz zmarszczek. O tym mówią wszystkie badania dermatologiczne.

deberty56

Posty: 5

 
Nie wyrównasz koloru skóry od razu, ale według mnie witamina A to dobra wskazówka. Od czegoś trzeba zacząć. Możesz tak naprawdę samym retinolem się smarować, z czasem rozszerzysz o inne składniki aktywne. To też ciekawe podejście.

1Alex149

Posty: 23

 
Używałam przez dłuższy czas samych witamin do pielęgnacji twarzy, głównie witaminy A i C zimą. Świetna sprawa, w formie maści można ogarnąć i używać przez długi, długi czas. Polecam podobne podejście, a nie tylko kosmetyki bezpośrednio.

Cybooor

Posty: 4

 
No właśnie to jest ciekawe, że można oszukać trochę organizm dostarczaniem składników odżywczych od zewnątrz. Cały czas utrzymujesz ten sygnał zachowania młodości. Dobra wskazówka.

mniszko

Posty: 3

 
Nawet amatorsko przy robieniu kosmetyków wykorzystuje się zawsze witaminę A. To jest obowiązkowa witamina dla skóry, a im czystsza, tym lepiej dla jakości preparatu, więc takie sklepy warto docenić, że wiedzą w ogóle, co robią.

Dzidzia

Posty: 4

 
Przebarwienia to coraz popularniejszy problem, bo niektóre kobiety przez wiele lat używały kosmetyków z mocną bazą chemiczną, z dziwnymi wypełniaczami. Moda na kosmetyki naturalne trwa tak naprawdę od około dziesięciu lat. Wcześniej nikt się tym przesadnie nie interesował.

Gabat

Posty: 8

 
Rozjaśnienie ma sens, ale też trzeba zwracać uwagę na równomierne rozprowadzanie kosmetyku po całej twarzy, nawet częściowo na szyi, żeby nie popełnić błędu i przesadnie nie oszczędzać.

Programista

Posty: 23