Chcę kupić filtry prywatyzujące. Polecacie?

Chcę kupić filtry prywatyzujące. Polecacie?

Witam. Jakie kryteria powinnam wziąć pod uwagę, gdy moim celem jest zdobycie dobrej jakości filtra prywatyzującego, który spełni moje oczekiwania?

Liczę na kluczowe z mojego punktu widzenia rady.

Kowalski

Posty: 15

 
Cześć.

Niedawno zaobserwowałem, że nie mogę dostrzec w fast-foodzie tego, co znajomy robi na komputerze. Szybko wytłumaczył mi, że to zasługa filtra prywatyzującego, który ogranicza kąt widzenia, bowiem ceni on sobie prywatność. Zawsze chciałem coś takiego mieć, ale… myślałem, że taki produkt nie istnieje.

Jestem bardzo zadowolony z jego zastosowania!

kikiriki2k

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, że pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej kilku przypadkach kradzieży informacji.

Dziś stosuję filtry prywatyzujące 3M.

Yab

Posty: 20

 
Witajcie.

Zostałem zobowiązany do wyboru filtrów prywatyzujących 3M, z których będę korzystał zarówno ja, jak i moi współpracownicy w firmie, gdzie jestem zatrudniony.

Biorę pod uwagę między innymi przekątną ekranów ich urządzeń, typ matrycy, a także kolor filtra i kąty widzenia, jakie będzie oferował po zastosowaniu go. Pomocy udzieliła mi firma http://www.toptechnology.pl, dzięki której szybko i tanio zrealizowałem zakup.

Tatusiekk

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Moja żona nieustannie narzekała, że nie może pracować nad dokumentami naszej firmy, gdy leci samolotem. Obiecałem jej znaleźć rozwiązanie tego problemu, a okazały się nim filtry prywatyzujące. Cechuje je niski koszt i łatwe ograniczenie kątów widzenia ekranu.

Tadzin

Posty: 26

 
Hej.

Zawsze denerwowało mnie to, jak ktoś rzekomo przypadkowo zaglądał do mojego laptopa. Postanowiłem to ukrócić, a z racji tego, iż wielokrotnie podróżowałem służbowo musiałem zastanowić się nad skuteczną metodą. Okazały się nią filtry prywatyzujące 3M, jakie stosuję i polecam innym.

tyczner,

Posty: 22

 
Dzień dobry. Mój współpracownik ostatnio poruszył kwestię prywatności, ponieważ ze swoich komputerów przenośnych korzystamy w niezwykle różnych warunkach. Są to samoloty, restauracje, pociągi lub galerie handlowe.

Postanowiliśmy zadbać o prywatność stosując filtry prywatyzujące.

kapishon

Posty: 14