baza dóbr

baza dóbr

Szukam dobrej aplikacji do katalogowania majątku ruchomego, orientujecie się? Jakie systemy nie są zbyt skomplikowane w obsłudze? Gdzie można dodawać szczegółowe opisy do konkretnych egzemplarzy?

labuh

Posty: 13

 
Nie wiem w ogóle za bardzo o co Ci chodzi z tym programem? Program do spisywania informacji i przedmiotach? To można w byle notatniku sobie pozapisywać takie rzeczy przecież.

pantin

Posty: 24

 
Miałem w planie zainwestować w taki program też, ale nie znalazłem niczego ciekawego w sieci. Nie wiem może źle szukałem czy coś...Przyłączam się do poszukujących w każdym razie ;-)

chksfans

Posty: 22

 
Wszystko fajnie, tylko jestem ciekawa po ile takie programy chodzą? Czy to jest kwestia wykupienia jakiegoś abonamentu, czy może płaci się raz i tylko raz?

Julian

Posty: 11

 
Moja kolekcja obrazów się rozrasta i może rzeczywiście jakoś sobie skataloguję co konkretnie już mi się udało zdobyć, hm, nie jest to taki głupi pomysł w sumie ;->

Uroczy Boys

Posty: 22

 
Sam szukam takiego programu i przemierzam się do zakupu produkty ze strony www.sejfsoft.pl. To mi wygląda dość sensownie, przynajmniej patrząc po wersji demo...

Alimer56

Posty: 19

 
Oj trudna sprawa. Sam mam za mały majątek, żeby był sens sobie robić takie katalogi z informacjami. Ale może kiedyś będzie go więcej...who knows? ;)

Makus16

Posty: 24

 
Mam taki pomysł, żeby też zacząć sobie spisywać co dokładnie mam wraz z dokładnym opisem i zdjęciami. Ale to jednak będzie dość czasochłonne, bo takich rzeczy, które będę musiał uwzględnić trochę jest.

Motospec

Posty: 17

 
Nie orientuję się w ogóle jeśli chodzi o takie programy. To prędzej mój syn może by coś wiedział więcej, on to ciągle siedzi z nosem w komputerze, choć ma dopiero 16 lat i mógłby na podwórku więcej czasu spędzać...;/

1977catophoby

Posty: 18

 
Różne programy do takich katalogów miałem i najlepiej mi się korzysta z SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Mam to cały czas i nie narzekam. Cały mój dobytek wpisany w dużą bazę danych, łatwy dostęp, zdjęcia i opisy przedmiotów – przydatne urządzenie.

eplaya

Posty: 25