Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Jaki znacie serwis laptopów Dell, który można polecić? Lapka mam nowego, ale potrzebuję parę rzeczy przy nim zrobić. Sam nie dam rady, bo to system jednak :)

Joe

Posty: 9

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, lecz przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

nikurtes

Posty: 25

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Ale nie piję już przy laptopie :)

dobrawka

Posty: 11

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

namedal6

Posty: 24

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

Ciapek

Posty: 14

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, ale przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

Lupusx

Posty: 16

 
Jak potrzebujecie porządnych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, że to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

deksta84

Posty: 22

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego doświadczonego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, że jest taki problem ze odszukaniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Smerfik

Posty: 21