czyszczenie dywanów Chojnice ??

czyszczenie dywanów Chojnice ??

Witam. Poszukuję sprawdzonych usług prania dywanów w Chojnicach. Jeżeli możecie polecić jakąś pralnię, napiszcie. Dziękuję.

Babeczka

Posty: 4

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, natomiast to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Warszawiak

Posty: 26

 
Planuję oddać dywan do prania, lecz nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu porządnych pralni i porównać metody, które stosują.

rulsellarly

Posty: 19

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

pawel253

Posty: 7

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, lecz niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, lecz pozbywasz się roztoczy itp.

kryj

Posty: 4

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a niesłychanie odnaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Frasiek22

Posty: 15

 
Mam dzieci, jakie są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezmiernie idealne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niezmiernie długo i wówczas wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

madDog

Posty: 16

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

duduś33

Posty: 7

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, ale jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

ksyhoo

Posty: 17