strony internetowe w Łodzi, polecicie ?

strony internetowe w Łodzi, polecicie ?

Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Niby stronę można zrobić samodzielnie, ale trzeba się na tym znać. Tym bardziej, że dzisiaj trzeba zrobić stronę responsywną, która działa na wszystkich urządzeniach.

Ciapek

Posty: 5

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeżeli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na odszukanie klientów nie tylko ze swoich okolic, lecz z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

helloo333

Posty: 13

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

namok

Posty: 11

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Black_Riot

Posty: 2

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, wobec tego zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, natomiast trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, bowiem wówczas o mnóstwo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Wacław

Posty: 14

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

żabka45

Posty: 8